Rezervační systém

Vítejte v rezervačním systému.

Rezervujte prosím s alespoň jednodenním předstihem, ať máme čas se na Vaši zakázku připravit. Pokud potřebujete naše služby ještě dnes, tak nás prosím kontaktujte telefonicky na číslo 420 604 332 773. Pokud to bude v našich silách, tak Vám rádi vyhovíme. Po úspěšném vyplnění rezervačního formuláře Vám přijde automatické shrnutí Vaší rezervace emailem. Ten slouží pouze jako potvrzení on-line požadavku, nikoli potvrzení rezervace. Pro potvrzení rezervace Vás kontaktuje montážní technik telefonicky/emailem. Ve valné většině případů je termín rezervace potvrzen dle Vašeho výběru.

Objednávat můžete také na tel. 604 332 773 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník

Účtuje se každá započatá půlhodina. Použití nářadí, se kterým pracuje hodinový manžel je samozřejmě zdarma. Kromě paliva, pokud jej dané nářadí spotřebovává. Nákup dalšího sortimentu jakou jsou pákové baterie, toalety, vypínače, atd. se řeší individuálně. Většinou 100 až 200Kč podle náročnosti. Doprava nábytku z obchodních domů také. Obvykle cca 300Kč včetně naložení ve skladu.

 

Pracovní dny 17:00 - 20:00

Víkendy a svátky